Eden to Green

Eden to Green
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eden to Green uzaylı saldırılarına karşı koymaya çalıştığımız aksiyon dolu bir savunma oyunu.

Eden to Green savaş ve savunma temalı oyunlardan hoşlananlar tarafından mutlaka denenmesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Hem grafik kalitesi hem de oynanış özelliklerini hesaba kattığımızda Eden to Green'in başarılı bir oyun olduğunu belirtmek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Oyunda ilginç bir konuya yer veriliyor. Uzaylılar ve yıkım getiren makineleri tarafından yok edilen yemyeşil gezegende sadece tek bir yeşil alan kalmıştır: Euphoria. Bizim amacımız ise tahmin ettiğiniz gibi bu alanı uzaylı istilasından korumak ve tüm güşman güçlerini geri püskürtmek. Bunu gerçekleştirebilmek için çok sayıda silaha sahibiz.

Silahlarımızın hepsi bitkilerden oluşuyor. Toplamda 40 farklı bitki var ve her biri farklı özelliklere sahip. Ekranın altında yer alan bitkilerin üzerine tıklayarak onları seçebiliyor ve haritada bir yere onu yerleştirebiliyoruz. Elbette stratejik noktalar seçmek son derece önemli bir değere sahip.

Eden to Green'de 70 farklı harita bulunuyor. Bu haritaların tasarımı tematik olarak değişiyor ve her seferinde farklı bir atmosfer yaratıyor. Başarılı bir çizgide ilerleyen ve kalite olarak herhangi bir hayal kırıklığı yaratmayan Eden to Green, bu kategoride oynayabileceği keyifli bir oyun arayanların bakması gerekenler arasında.

YORUMLAR