Ehliyet

Ehliyet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ehliyet almak isteyenler için sınav konuları ve sorularını içeren bir iOS uygulamasıdır.

Ehliyet uygulaması, ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan ehliyet sınavlarına hazırlık için geliştirilmiş bir iOS uygulamasıdır.

Ehliyet almak isteyenler yazılı ve uygulamalı olarak iki farklı sınava giriyor. Bu sınavların amacı, bireylerin aktif olarak trafiğe çıkabildiklerini ve kuralları öğrendiklerini test etmektir. Sınavda yer alan İlk yardım Bilgisi, Trafik ve Çevre Bilgisi, Trafik Levhaları ve Anlamları, Motor ve Araç Tekniği konularında bilgi sahibi olabileceğiniz uygulamada, bu konularla ilgili sınavlara girerek kendinizi test edebilirsiniz. Bunların dışında uygulamada, Sürücü Adaylarında Aranan Şartlar, Yazılı Sınav Bilgileri, Direksiyon Sınavı Bilgiler, Direksiyon Sınavında Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Trafik Cezaları gibi bilgileri de içermektedir.

Geçmiş Sınavlar sekmesiyle, daha önceden sorulmuş sınav sorularını inceleyerek sınavlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ehliyet almak isteyen bireylere yardımcı olmak adına geliştirilen uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR