Eleq 1.0.5.2 (ios)
Eleq
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eleq Canlı Bilgi Yarışması'nda milyonlar yarışıyor! Yarışın, para ödülünün sahibi olun.

Eleq, milyonların yarıştığı canlı bilgi yarışması Hadi gibi canlı yayınlanıyor ve para ödülü veriyor. Türk Telekom tarafından desteklenen, %100 yerli klavye uygulaması Tambu’nun geliştiricileri Argela’nın hazırladığı canlı bilgi yarışması, genel kültür bilgisine güvenen herkese açık. Soruları bilmek kadar hızlı okuyup, anlama ve yanıtlamanın gerekli olduğu canlı bilgi yarışması oyununda her hafta bir şanslı kişi büyük ödülün sahibi oluyor.

Turkcell’in desteklediği popüler canlı bilgi yarışması Hadi’ye rakip geldi diyebiliriz. Türk Telekom ve Argela’nın Eleq isimli canlı bilgi yarışması, haftanın belli gün ve saatinde milyonlarca kişiyi ekran başına kilitliyor. Canlı yayına katılarak kendilerine yöneltilen sorulara 10 saniye gibi oldukça kısa bir sürede yanıt vererek ilerliyorlar. Yanlış cevabın telafisi yok, joker hakkı yok! Bilginiz dahilinde ilerleyip en iyi 3 oyuncu arasına girmeye çalışıyorsunuz. Para ödülünün sahibi olmak hiç kolay değil. Soruların zorluk seviyesi oldukça yüksek. Daha ilk sorudan zorluğu hissediyorsunuz. Genel kültür bilginize çok güveniyorsanız katılın derim.

Hem eğlenip hem bilginizi ölçebileceğiniz üstüne para kazanabileceğiniz zorlu bilgi yarışması oyunu Eleq. Katılım koşulları, kurallar, ödüllere ilişkin detaylı bilgiye ELEQ Canlı Bilgi Yarışması Kurallar sayfasından ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR