Elvenar 1.70.0 (ios)

Elvenar

Elvenar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Büyülü bir şehir inşa edeceğiz.

InnoGames GmbH tarafından geliştirilen ve günümüzde üç farklı mobil platformda oynanan Elvenar ücretsiz bir mobil simülasyon oyunudur.

Tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Elvenar önce Windows Phone oyuncularına sunulmuştu. Günümüzde Android ve İOS platformunda da oynanabilen yapım tamamen ücretsiz bir yapıya sahip. Kendi fantazi şehirmizi kurmaya çalışacağımız oyunda elfler ve insanlar arasından seçim yapacak, gizemlerle ve büyülü varlıklarla dolu bir evreni keşfetme fırsatı elde edeceğiz. Gerçek zamanlı olarak arkadaşlarımızla ve diğer oyuncular ile ticaretler yapabileceğiz.

Kusursuz grafiklere sahip olan yapımda oyuncular farklı ırkları tanıyacak, büyülü bir elf şehri kurabilmek için aralarından seçimler yapabilecekler. Oldukça kolay oynanabilen yapımda oyuncular medeniyetlerini geliştirebilmek için ellerinden geleni yapacaklar. Oyuncular yapılarını geliştirecek ve artan nüfusu beslemeye çalışacaklar.

Üç farklı mobil platformda tamamen ücretsiz olarak indirilip ücretsiz olarak oynanabilen simülasyon oyunu zengin içeriği ve kolay oynanabilirliği ile milyonlarca oyuncuyu çevresinde topladı. Her geçen gün oyuncu kitlesini artıran yapım mobil alanda 4.4 gibi bir inceleme skor puanına sahip.

YORUMLAR