Ergonomics 4.0 (ios)

Ergonomics

4.0
Ergonomics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ergonomics uygulaması ile eklem ve kaslarınızı daha sağlıklı bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Hareketsiz yaşamın yarattığı en büyük problemlerden bir tanesi de kas ve eklem ağrılarıdır. Uzun süre boyunca hareketsiz kalan kaslar giderek güçsüzleşmekte ve hareketsizliğe alışmaktadır. Uzmanlar bu konuda yapılması gerekenleri her fırsatta dile getirse de birçok kişi bu tavsiyeleri gözardı ediyor.

Neyse ki yapımcılar karşımıza Ergonomic isimli bu faydalı uygulama ile çıktı. Uygulama temel olarak bir rehber niteliği taşıyor. Sağlık uzmanları, doktorlar ve her biri kendi alanında uzman profesyoneller tarafından tasarlanan bu uygulamada çeşitli germe ve kas açma hareketleri mevcut. Ergonomics’in en iyi yanlarından bir tanesi de tüm hareketlerin detaylı çizimlerle gösterilmesi. Bu sayede kullanıcılar hareketleri yanlışsız bir şekilde yapabiliyor.

Ergonomics’te germe ve kas açma hareketlerine ek olarak monitör ve sandalyenin nasıl ayarlanması gerektiği de gösteriliyor. Özellikle çalışanların beğenerek kullanacağı bir uygulama olan Ergonomics’i sağlıklı bir yaşama sahip olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.