Escape from Doom

Escape from Doom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape from Doom, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Escape from Doom, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur. Aksiyon kategorisinin sevilen türlerinden birisi olan ateş etme türüne giren oyun ile kalbinizi hızlı attıracak bir maceraya atılıyorsunuz.

Escape from Doom iki farklı kategoriyi bir araya getiren bir oyun da diyebilirim. Aynı zamanda hem birinci şahsın gözünden oynadığınız bir ateş etme oyunu iken bir yandan da sonsuz koşu oyunu olduğunu söylemek mümkün.

Genellikle bildiğiniz gibi ateş etme oyunlarında tema olarak zombiler tercih ediliyor. Her ne kadar mumyalar da bir nevi zombi olsa da bu oyunda tema olarak mumyalar seçilmiş ve bu da benzerleri arasında oyuna bir farklılık getirmiş diyebilirim.

Oyunda 1920'lerin hazine avcılığı döneminde Mısır'a bir yolculuk yapıyorsunuz. Mısır'da hazine avında mezarlarda dolaşırken mumyaları rahatsız ediyorsunuz ve onlardan uykularından kalkarak sizin peşinize düşüyor ve öldürmeye çalışıyor.

Sizin de amacınız aynı zamanda mumyalardan kaçmaya çalışırken bir yandan onlara ateş ederek öldürmeye çalışmak. Bu arada da kaçarken değerli taşları topluyor ve daha sonra bunları silah satın almak için kullanıyorsunuz.

Bununla birlikte oyunda 60'dan fazla gerçekleştirebileceğiniz görev bulunuyor. Bu görevleri tamamladığınızda daha fazla silahın kilidini açtırabiliyorsunuz. Yine silah elde edebileceğiniz bir diğer yer ise hazine sandıkları.

Oyun ayrıca 3D grafikleri ve gerçekçi ve korkutucu mumya dizaynları ile de dikkat çekiyor diyebilirim. Siz de aksiyon dolu ateş etme oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR