Espada de Dinastia 1.0 (ios)

Espada de Dinastia

1.0
Espada de Dinastia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Espada de Dinastia, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Espada de Dinastia, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Düşmanlarınızla mücadele edip takım kurabileceğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir rol yapma oyunu olan Espada de Dinastia, harika atmosferi ve kolay oynanışıyla dikkatimizi çekiyor. Destansı mücadelelere konu olan oyunda güçlü düşmanlarla karşılaşıyor ve harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Göz kamaştırıcı bir kurguya sahip olan oyunda kendinize takım kurabiliyor ve diğer oyunculara karşı daha güçlü olabiliyorsunuz. Fantastik öğerlerle bezenen oyunda eğlenceli vakitler geçirebiliyorsunuz. Son derece zevkli bir havada geçen oyunda savaş doyuyorsunuz. Aksiyonun bir an bile bitmediği oyunda tam donanımlı bir savaşçı gibi davranmanız gerekiyor. Kontrol ettiğiniz karakteri sürekli olarak geliştirmeli ve özel yeteneklerinizi de sergilemelisiniz.

Yüzlerce farklı kombinasyonlu itemlere sahip olan oyunda tam anlamıyla savaşa ve aksiyona doyuyorsunuz. Tamamı 3 boyutlu fantastik bir dünyada geçen Espada de Dinastia, 3 farklı efsanevi dönemi işliyor. Ticaret yapabileceğiniz ve diğer oyuncularla etkileşime girebileceğiniz oyunda çok eğleniyorsunuz. 

Espada de Dinastia oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR