Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evden Eve Nakliyat, hem evden eve nakliyat firmaları hem de müşteriler için hazırlanmış pratik ve ücretsiz bir uygulamadır.

Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliyat hizmeti veren şirketler ile müşterilere hitap eden ücretsiz ve Türkçe nakliye takip uygulamasıdır. Şehirlerarasında eşyanızı taşıyan aracın yerini an be an haritadan takip edebilir, o an boşta olan evden eve nakliyat firmalarını ve güzergahlarını kolay ve hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İster iPhone isterseniz de iPad’iniz üzerinden kullanabileceğiniz Evden Eve Nakliyat uygulaması, evden eve taşımacılık hizmeti veren şirketlerin araçlarını anlık olarak takip edebileceğiniz modern arayüze sahip bir uygulama. Evden eve taşınanlar ve evden eve nakliyat firmaları için geliştirilmiş olan uygulama ile nakliye aracının konumunu takip etmenin yanı sıra, istediğiniz bir şehri seçerek o şehirde boşta olan nakliyat araçlarını görebilir, hatta güzergahını öğrenebilirsiniz. Eşyanızı taşıyan aracı takip etmek içinse tek yapmanız gereken kamyonun plakasını uygulamaya girmek. Eğer bir evden eve taşımacılık hizmeti veren şirket iseniz siz de bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. “Aracım Nerede?” butonuna dokunmanız yeterli.

Hem evden eve nakliyat firmaları hem de müşterilerin kullanabileceği bir nakliye takip uygulaması olan Evden Eve Nakliyat, şehirlerarası taşımayı da destekleyen ücretsiz, basit ve Türkçe olması yönünden kesinlikle önerebileceğim bir uygulama.