Everclicker 1.60.5 (ios)

Everclicker

Everclicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Everclicker, iPhone ve iPad'de oynayabileceğiniz aksiyon yüklü fantastik rol yapma oyunu.

Everclicker, EverVerse adında bir gezegeni korumamızı isteyen fantastik rpg türünde eğlenceli bir iOS oyunu. Seri dokunmaya dayalı sezgisel dövüş sistemine sahip olmasıyla iPhone’da da iPad’de de oynarken zevk veren oyunun ücretsiz indirilmeye açıldığını, 200 MB civarında boyuta sahip olduğunu belirteyim.

Fantastik rol yapma oyunlarını seviyor, 16GB iPhone ve iPad cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kolay oynanışlı kaliteli grafikler sunan bir oyun arıyorsanız Everclicker’ı görmenizi isterim. Bilim kurgu fantastik filmleri hatırlatan bir dünyadasınız ve sürükleyici hikayenin bir parçası oluyorsunuz. Grafikler ve animasyonlar da etkileyici.

Şövalyeler, şefler, ninjalar, zehirli mantarlar ve daha ilgi çekici, farklı görünümde nice kahramanla devlere, dinozorlara, yırtıcı hayvanlara karşı savaşıyorsunuz oyunda. Her rpg oyununda olduğu gibi seviye sistemi var, karakterlerinizi geliştirebiliyorsunuz. PvP savaşlar da olsaydı keşke ancak yapay zekanın da çok iyi oynadığını, gerçek oyuncuları aratmadığını söylemek gerek.

YORUMLAR