Eye Color Switch 3.9 (ios)

Eye Color Switch

3.9
Eye Color Switch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eye Color Switch uygulamasını kullanarak göz renginizi değiştirin ve kendinize yeni bir imaj kazandırın.

Eye Color Switch, "ben mavi gözlü olsam çok yakışıklı olurdum" diyenler için geliştirilmiş olan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak kendi fotoğrafınız veya arkadaşınızın fotoğrafı üzerinden çeşitli düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Özellikle göz rengi değişimi konusunda oldukça iddialı olan Eye Color Switch, birçok renk seçeneğini bünyesinde barındırıyor. Hatta dünyada bulunmayan alakasız göz renklerini ve tarzlarını bile Eye Color Switch'i kullanarak kendi üzerinizde deneyebilirsiniz.

Oldukça gelişmiş bir tasarıma sahip olan Eye Color Switch, ücretsiz olarak kullanıma imkan sağlamasına rağmen oldukça iyi bir iş çıkartıyor. iOS işletim sistemine sahip cihazınıza bu uygulamayı yükleyerek annenizin, babanızın ve kardeşinizin göz rengini hiç zorlanmadan değiştirebilirsiniz. Fotoğraf üzerinden yaptığınız bu değişimleri kayıt altına alabilir ve canınız sıkıldıkça bakabilirsiniz.

Eye Color Switch uygulaması onlarca farklı göz seçeneği sayesinde size ilginç anlar yaşatabilir. Üstelik göz rengi değişimini kendi üzerinizde uyguluyorsanız.

Uygulamanın özellikleri:

  • 70 tane özel göz tasarımı
  • Otomatik göz konumu bulma
  • Göz boyutunun büyüklüğünü ayarlayabilme
  • Yüksek kalitede resim kayıt imkanı
  • Kolay kullanım
  • Gelişmiş paylaşım ağı

YORUMLAR