EZ PZ RPG

EZ PZ RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17

  • Üretici

    R2GAME CO., LIMITED

EZ PZ RPG, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir rol yapma oyunu.

EZ PZ RPG, iOS işletim sistemi taşıyan mobil cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir rol yapma oyunu olarak dikkatlerimizi çekti.

RPG türüne ilgi duyan oyuncuların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden olan EZ PZ RPG'ye ilk olarak karakter seçerek başlıyoruz. Zaten bir rol yapma oyunundan da bu beklenir değil mi? Kendimize uygun bir karakter seçtikten sonra maceraya atılıyoruz ve rakiplerimize karşı soluksuz bir mücadeleye giriyoruz. Mücadeleler esnasında rakiplerimizden çok sayıda ganimet elde ediyoruz. Bunlarla karakterimizi daha da güçlendirme şansına sahibiz.

Karakterimizi sadece ekipman olarak değil, yetenek olarak da geliştirebilme şansına sahibiz. Zaman geçtikte karakterimiz ilk baştaki halinden kat kat güçlü hale geliyor. Şayet istersek yanımıza bize dövüşler esnasında yardımı olabilecek karakterler de alabiliyoruz. Dahası, dilediğimiz oyuncularla kendimize klan kurma şansına bile sahibiz.

Oyunun en güzel yanı PVP modu sunması. Bu modda hem düşmanlarımıza hem de dostlarımıza karşı mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz. Açıkçası gerçek oyunculara karşı oynadığımız için bu moddan epey keyif aldık.

Genel olarak başarılı bir RPG olarak niteleyebileceğimiz RZ PZ RPG, mobil cihazları üzerinde icretsiz bir rol yapma oyunu arayanların göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR