F-Secure Freedome VPN 1.0.10 (ios)

F-Secure Freedome VPN

F-Secure Freedome VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

F-Secure Freedome VPN, internette anonim olarak gezinmenizi sağlayan güvenli, hızlı ve reklamsız vpn uygulamasıdır.

F-Secure Freedome VPN, internette iz bırakmadan gezinmenizi sağlayan, engelli veya ülkemizde hizmet vermeyen web sitelerine hiçbir ayarla uğraşmadan kolaylıkla girmenizi sağlayan bir VPN uygulamasıdır.

Freedome VPN, gelen ve giden tüm internet trafiğini bulutta gerçek zamanlı olarak tarayan, gizliliğinizi açığa çıkaracak tüm zararlı web sitelerine girişinizi engelleyen tam özellikli bir VPN uygulamasıdır. Amerika, İngiltere, Almanya, Finlandıya’daki VPN sununcularına bağlanarak kendinizi yurt dışında gibi gösterebilir ve her türlü web sitesine güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. Sınırsız bant genişliği sunarak internette özgürce gezinmenize izin veren uygulama sizi hacker’lardan ve verilerinizi toplayan reklam içerikli sitelerden korur.

Herhangi bir kayıt veya ayar gerektirmeyen bir VPN uygulaması olan Freedome VPN’yi bir hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilir, aylık 4.99 dolar veya yıllık 29.99 dolar ödeyerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Bağlantılarınızı şifreleyen, tamamen anonim olmanızı sağlayan ve kişisel verilerinizi çalmaya çalışan kişilerden koruyan bu VPN uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.