Fantasy Defense 2

Fantasy Defense 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    29

  • Üretici

    NHN Entertainment Corp.

Kule savunma oyunu yaparken içine bolca Japon rol yapma oyunu sevdası katan Fantasy Defense 2 orjinal ve başarılı bir karışım yaratıyor.

Oyun türlerini kombine etmenin güzel bir yönetem olduğunu bize hatırlatan Fantasy Defense 2, Final Fantasy Tactics ve Plants vs. Zombies oyunlarını başarılı bir şekilde harmanlıyor. Ülkenizi savunurken farklı karakterlerin farklı özelliklerinden faydalanıyorsunuz. Oyunu oynamaya başladığınız andan itibaren kolay anlaşılır fonksiyonlarla karşılaşmanız güzel bir artı puan. Bu sayede deneysel takılan bir oyun kafamızı kurcalamamış oluyor. Sanctum isimli dev bir kristalin yok olmaması için saldırı düzenleyen düşmanlara karşı bir savunma hattı oluşturmanız gerekiyor. HP değeri olan Sanctum tek vuruşta patlayan bir cisimden öte darbelere kısmen de olsa dayanabilen bir cisim olduğu için rakiplerin bolca geldiğinden emin olabilirsiniz ve oyun içersinde bu mekanik de eser miktarda gerilim yaratıyor.

Farklı türden üniteler çağırabildiğiniz oyunda Asker, Okçu ve Büyücü sınıfları seçeneklerin başını çekiyor. Bu üniteler seviye atlayıp sahip oldukları yetenekleri pekiştirebiliyor veya zamanla başka sınıflara dönüşüp özel yetenekler kazanıyor. Karakter gelişiminde ünitelerinizin sınıf değiştirmesini istiyorsanız genelde karşınıza iki seçenek çıkıyor. Ayrıca seçilen Hero sınıfları size ekstra güçler katıyor. Bu sınıflar da Defender, Witch, Assassin ve Summoner olarak ayrışıyorlar.

Genel anlamda kule savunma oyunlarından keyif alan ve bunun üstüne Japon RPG tutamı serpmekten çekinmeyen oyunculara gerek görselleriyle gerek oyun tarzıyla her şeyi fazlasıyla veren bu oyun altın değerinde bir eğlence sunuyor. Ücretsiz olarak oynanabilen bu oyunda sizi rahatsız edebilecek tek şey uygulama içi satın alma seçeneği olacaktır.

ARTILAR

Karakter gelişim seçenekleri güzel

Farklı bir oyun kombinasyonu

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

YORUMLAR