Fantasy War Tactics 0.527.4 (ios)

Fantasy War Tactics

Fantasy War Tactics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fantasy War Tactics keyifli bir mobil RPG'dir

Fantasy War Tactics renkli bir görünümü sürükleyici bir oyun yapısıyla birleştirmeyi başarabilen bir mobil RPG.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan FWT'de genç ve hırslı bir komutanın yerine geçerek dünyanın hakimiyeti için mücadele veriyoruz. Oyunda bu amacımızı gerçekleştirebilmek için kendi kahramanlarımıza komuta etmemiz gerekiyor. Birçok farklı kahraman arasından seçtiğimiz kahramanlardan oluşturduğumuz takım ile savaşlara çıkıyoruz ve taktiksel yeteneklerimizi konuşturuyoruz.

Fantasy War Tactics'de sıra tabanlı bir savaş sistemi mevcut. Düşmanlarımızla yüzleştiğimizde kahramanlarımızın sahip oldukları kendilerine has yetenekler ön plana çıkıyor, bu nedenle hangi kahramanlara takımımızda yer verdiğimiz büyük önem taşıyor. Oyun boyunca savaşları kazanarak kahramanlarımızı geliştirebiliyor ve daha güçlü hale getirebiliyoruz.

Fantasy War Tactics'teki savaşlarda taktiksel bir şekilde düşünmemiz ve düşmanımızın hamlelerine karşılık vermemiz gerekiyor. Online oynayabileceğiniz oyun bu yönüyle bolca eğlence sunabilmekte.

YORUMLAR