Fat Princess: Piece of Cake

Fat Princess: Piece of Cake
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat princess: Piece of Cake klasik bir eşleştirme oyunu altyapısına sahip olmasına rağmen ortaya orijinal bir strateji oyunu çıkartıyor.

Fat Princess: Piece of Cake alışılmış bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen araya birkaç farklılık katarak orijinal bir çizgide ilerliyor. Oyundaki temel amacımız üç veya daha fazla tıpatıp objeyi eşleştirmek ve yok olmalarını sağlamak.

Strateji oyunu atmosferine sahip olan Fat Princess: Piece of Cake’te benzer objeleri eşleştirerek prensese destek oluyoruz. Karşımıza çok sayıda düşman geliyor ve bu düşmanları 4 farklı asker birimini akılcı bir şekilde kullanarak yok etmeye çalışıyoruz. Toplamda 55 farklı bölüm var ve bu bölümler 5 farklı bölgede geçiyor. Bu yönüyle oyun asla monoton olmuyor ve sürekli yeni bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

Bu tarz oyunlarda görmeye pek alışık olmadığımız türden silah ve özel güç çeşitliliğine sahip olan Fat Princess: Piece of Cake’te tüm bölümleri başarıyla tamamlayarak mücevherleri topluyoruz. Elbette Facebook desteği de es geçilmemiş. Arkadaşlarınızla beraber oynayabilir ve en fazla puanı kimin alacağı konsunda rekabet edebilirsiniz.

YORUMLAR