Feeday

Feeday
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feeday, iPhone ve iPad'inizde Instagram akışınızı bildirim merkezinden takip edebileceğiniz yararlı bir widget.

Feeday, Instagram akışınızı bildirim merkezinden takip edebilmenizi sağlayan ücretsiz bir widget olarak öne çıkıyor. iPhone ve iPad’inizde kullanabileceğiniz widget sayesinde bugün menüsü altından Instagram’da paylaşılan görselleri uygulamaya giriş yapmadan rahatlıkla görebiliyorsunuz.

iPhone ve iPad’lerde bildiğiniz üzere iOS 8 güncellemesiyle birlikte uygulamalara widget desteği geldi. Bildirim merkezinden görüntülenebilen widget’lar işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Feeday de iOS cihazların bildirim merkezine yerleşebilen widget’lar arasında. Widget’I kurduğunuz vakit Instagram fotoğraflarınız bildirim merkezinin bugün sekmesinde gösterilmeye başlıyor.

Instagram Widget’ını özelleştirme şansına da sahipsiniz. Fotoğrafların üçlü altılı ve dokuzlu bloklar halinde bildirim merkezinizde görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere bu alanda gösterilen fotoğrafların miktarı cihaza göre farklılık gösteriyor. Örneğin; iPhone’unuzda en fazla 9 fotoğraf görüntüleyebilirken iPad’inizde çok daha fazla fotoğrafa bakabiliyorsunuz. Fotoğraf bakma demişken widget üzerinden baktığınız fotoğraflara dokununca doğrudan Instagram uygulamasına yönlendiriliyorsunuz. Tabii ki widget’ı kullanabilmeniz için Instagram hesabınızı bağlamanız gerekiyor.

Yakında Apple Watch’da da kullanılabilecek olan Instagram widget’ı iOS 8 yüklü iPhone ve iPad gerektiriyor.