Fieldrunners 2 1.7 (ios)

Fieldrunners 2

1.7
Fieldrunners 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fieldrunners 2, savaş ve strateji oyunlarını sevenlerin beğenerek heyecan içerisinde oynayacağını başarılı ve eğlenceli bir iOS oyunudur.

Fieldrunners 2, içerisinde savaş, aksiyon, bulmaca ve savunma gibi farklı tür oyunlardan birer parça barındıran ve heyecanlı bir oynanışa sahip iOS oyunudur.

Ücretli olmasına rağmen verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz oyundaki amacınız, içerisinde bulunduğunuz dünyayı, saldırıya geçen düşmanlardan kurtarmak.

Oyun içerisinde düşmanlarınızı yok etmek için öncelikle farklı saldırı yeteneklerine sahip savunma kuleleri inşa etmelisiniz. Son teknoloji silahlar ile donatılmış ordunuz ve cephanenizi kullanarak dalgalar halinde gelen düşmanları yok ederek bölümleri bitirmelisiniz. Düşmanlarınızın yoluna bombalar ve mayınlar yerleştirebilir hatta yetersiz gelmesi halinde hava saldırıları düzenleyebilirsiniz.

Gerçekçi ve dinamik oyun yapısına etkileyici grafikler eklenince, saatlerce oynayabileceğiniz heyecanlı bir oyun ortaya çıkmış.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynamak için savaş ve strateji oyunu arıyorsanız Fieldrunner 2'yi mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR