FileChat

FileChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    FileChat

FileChat uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan bulut depolama servislerinizdeki dosyalarınızı ekip arkadaşlarınızla ortaklaşa düzenleyebilir ve sohbet edebilirsiniz.

FileChat uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının kolaylıkla dostları ve iş arkadaşlarıyla ortak belge düzenleme çalışmaları gerçekleştirmelerine yardımcı olan sohbet uygulamaları arasında yer alıyor. İlk bakışta tam olarak ne olduğunu ifade etmek biraz zor olsa da, uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve tüm fonksiyonlarının oldukça kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmesi sayesinde yüklediğinizde pek zorlanacağınızı sanmıyorum.

Uygulama, Dropbox veya Google Drive üzerinde yer alan dosyalarınızı diğer arkadaşlarınızla paylaşmanıza yardımcı oluyor ve daha sonra paylaşılan bu dokümanlar üzerinde sohbet, beğenme, oylama gibi operasyonlar gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle belgede yapılması istenen değişikliklerin aynı anda birden fazla kişi tarafından onaylanması ve yorumlanması mümkün hale geliyor.

Direkt olarak sohbet bölümüne de sahip olan uygulama, böylelikle dosya düzenleme işlemleri esnasında tüm fikirlerinizi ortaya koymanızı sağlayabiliyor. Dosyalar üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir yorum veya işlemi size bildirim desteğiyle aktarmayı da başaran uygulama, böylelikle hiçbir değişikliği kaçırmadan her şeyden haberdar olmanıza destek oluyor.

Paylaşılan dosyaların önizlemelerini sunan FileChat, bu sayede her defasında diğer depolama servislerinin uygulamalarını açmanıza gerek bırakmıyor. Anında değişikliklerin görüntülenebilmesi sayesinde hemen yeni yorum ve oylamalarınızı da aktarabiliyorsunuz.

Mobil bir cihaza sahip olmayan katılımcılar da PC’lerinden FileChat web servisini kullanarak oylama ve yorumlama özelliklerine erişebiliyorlar. Fakat uygulamanın aktif bir şekilde çalışabilmesi için bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmayın. Bilhassa gruplar ve proje takımları için kullanılabilecek en etkili iletişim araçlarından birisi olduğuna inanıyorum. Denemeden geçmeyin.

YORUMLAR