Files United 1.3.1 (ios)

Files United

Files United
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Files United, iOS cihaz sahibi kullanıcıların mobil cihazlarınıza daha düzenli ve organize kullanabilmesini sağlamak için yararlı özellikler bulunduran bir dosya yönetimi uygulamasıdır.

Files United, iPhone ve iPad'lerinizi daha rahat organize edebilmeniz için geliştirilmiş bir dosya yönetimi uygulamasıdır. Uygulama ile bulut depolama servislerine erişim sağlayabilir, dosyalarınızı yönetebilir ve dökümanlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve modern bir arayüze sahip olan uygulama üzerinde aradığınız tüm özelliklere kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamanın pek çok farklı fonksiyonu olmasına rağmen tüm fonksiyonları kolayca bulabilir ve kullanabilirsiniz. Dilerseniz Files United ile fotoğraf ve dökümanlarınızı görüntüleyebilir, müzik ve videolarınızı oynatabilirsiniz.

PDF dosyalarınız, Microsoft dökümanlarınız ve Zip'li dosyalarınızı açabilmeniz için gerekli destek uygulama tarafından sağlanmaktadır. Bunun dışında dosyalarınızı bilgisayarınıza uygulama ile kolayca aktarabilirsiniz. Dropbox, Drive, Box ve SkyDrive gibi bulut depolama servislerine de uygulama üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bu özellikler dışında kullanıcılar uygulamayı kullanarak FTP sunucularına bağlanabilirler.

iOS 7 için özel olarak tasarlanan Files United, daha düzenli ve organize bir iPhone ve iPad sahibi olmak istiyorsanız kullanmanız gereken uygulamaların başında geliyor.

YORUMLAR