Five By Five

Five By Five
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Five By Five, iOS kullanıcılarına özel bir bulmaca oyunu olarak düzenli bir şekilde beyin jimnastiği yapmanızı sağlayacak ücretsiz bir bulmaca uygulamasıdır.

Beyninizi zinde tutabilmenin en iyi yollarından biri egzersiz yapmaktır. Peki bunu nasıl yaparım diye düşünüyorsanız, Five By Five uygulaması size kesinlikle yardımcı olacaktır. iOS kullanıcılarına özel bulmaca oyunu olan Five By Five, beyninizi zinde tutmanızı sağlayan günlük egzersizi yapmanızı sağlayabiliyor. Oyunu oynayarak düşünme gücü sürenizi ve düşünce yapınızı geliştirebilirsiniz.

Dünya üzerindeki diğer tüm oyuncular ile karşılaşacağınız oyunda, belirli başlıklar altında verilen soruları 60 saniye içinde cevaplamanız gerekiyor. Verilen konular ile ilgili kelimeler üretmeye çalışacağınız oyunda beyniniz düşünürken sizde aynı zamanda eğleniyorsunuz. Ayrıca kelimeleri doğru olarak hatırlamalısınız.

Yüksek kaliteli ve cıvıl cıvıl renkli grafiklere sahip olan Five By Five'ın kullanımı kolay arayüzü sayesinde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Eğlenceli ve çekişmeli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Five By Five tam aradığınız uygulama olarak aynı zamanda beyin egzersizi yapmanıza sağlar. Uygulamayı iPhone ve iPad'leriniz için ücretsiz olarak indirerke hemen oynamaya başlayabilirsiniz.