Flappy Defense

Flappy Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flappy Defense kuş avladığınız bir kule savunma oyunudur

Flappy Defense eğer siz de Flappy Bird oynayarak saç baş yolduysanız keyifle oynayacağınız bir mobil tower defence oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Flappy Defense'de bize Flappy Bird'de uçmayı beceremeyerek sinirlerimizi alt üst eden şapşal kuşlardan intikam alma imkanı veriliyor. Oyunda temel amacımız Flappy Bird'ün kahramanı olan ve uçma konusunda bir hayli beceriksiz olan kuşları avlamak. Bu iş için bir topa dönüştürülmüş borumuzu kullanıyoruz ve kuşlara gülleler fırlatarak onları yok ediyoruz.

Flappy Defense'de kuş sürüsü sürekli ilerlerken onlara topumuzla nişan alıp ateş etmemiz gerekiyor. Oyunun başlarında oyun kolay olsa da oyunda ilerledikçe daha fazla kuş geliyor. Ayrıca özel yeteneklere sahip olan kuş türleri ve bölüm sonu canavarı niteliğindeki dev kuşlar bize zorlu anlar yaşatıyor. Bu güçlü düşmanlarla savaşabilmek için topumuzu ve güllelerimizi geliştirebiliyoruz. Kuşları yok ettikçe para kazanıyoruz ve bu parayı güllelerimizi büyütmeye, verdiğimiz hasarı artırmaya, güllelerin patlamasını sağlamaya, borumuzu büyütmeye, minik borular satılan alarak ekstra ateş gücüne sahip olmaya ve gülle fırlatma sıklığımızı artırmaya harcayabiliyoruz.

Flappy Defense'in 8 Bit grafikleri yine Flappy Bird gibi Mario tadında.

YORUMLAR