Flappy Turabi

Flappy Turabi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flappy Turabi, popüler Flappy Bird oyunundaki kuş karakteri yerine Turabi'nin geldiği eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunu.

Flappy Turabi, Türk geliştirici Mehmet Bilal tarafından geliştirilen eğlenceli, basit fakat bir o kadar da eğlenceli bir iOS oyunu. Bildiğiniz üzere Flappy Bird oyunu geçtiğimiz yıl çıktı ve uygulama marketlerde bir anda patlayarak çok fazla popüler olmuştu. İnsanlar üzerinde yarattığı negatif etki nedeniyle uygulama marketlerinden geliştiricisi tarafından kaldırılan Flappy Bird'ün hemen arkasından bu oyuna benzer şekilde geliştirilen oyunlar türemeye başladı. Flappy Turabi de bunlardan bir tanesi.

Oyun eğlenceli olmasına rağmen kalite açısından iyi olduğunu söyleyemiyorum çünkü orijinaline göre oldukça kötü. Fakat zaman geçirme ve stres atmak için oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi. Yine de oynadığınız oyunlarda kalite ve grafiklere önem veriyorsanız, Flappy Turabi pek sizlik bir oyun değil.

Survivor yarışması ile ünlü olan Turbo Turabi'yi kontrol edeceğiniz oyunda, Survivor yarışmasında kullanılan engelleri aşmanız ve yüksek puan almanız gerekiyor. Her defasında rekorunuzu yükselterek sürekli geliştirebiliyorsunuz.

Oyunda Turabi karakteri ile birlikte Turabi'nin Survivor'a damga vurduğu sözlerde kullanılıyor. Bu sözler ile birlikte oyunun daha eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Basit ama zaman geçirmenizi ya da eğlenmenizi sağlayacak olan bir oyun arıyorsanız, Flappy Turabi oyununu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR