FlashChat

FlashChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlashChat uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan sizinle aynı ağ üzerinde bulunan kişilerle anonim olarak sohbet edebilirsiniz.

FlashChat uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış oldukça ilginç mesajlaşma uygulamaları arasında diyebilirim. Temel olarak aynı WiFi ağı üzerinde yer alan kişilerin sohbet edebilmeleri için hazırlanmış olan uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve saniyeler içerisinde öğrenilebilecek sadelikte bir arayüz barındırıyor. Yeni insanlarla tanışmayı seven ve ilginç sohbetlere katılmak isteyenler kesinlikle göz atmalılar diyebilirim.

Uygulamayı kullanarak sohbete başlamak için tek yapmanız gereken bir kablosuz ağa bağlanmak ve daha sonra FlashChat'i kullanan diğer insanlarla hemen o ağda sohbete geçmek. Eğer devam eden bir sohbet içerisindeki konuyu beğenmezseniz konu seçimini oylamaya da açabiliyor ve böylece keyif alacağınız konulardan konuşulması için öneriler verebiliyorsunuz.

FlashChat'i hem anonim bir kullanıcı olarak hem de kendi kullanıcı adınızla birlikte kullanabiliyorsunuz. Bir sohbetten ayrıldığınızda sohbetinize dair tüm kanıtların, yazıların ve diğer içeriklerin sunucular da dahil olmak üzere her yerden kaldırılması sayesinde kişisel gizliliğinizin de olabildiğince korunduğunu söyleyebilirim. Eğer sohbet ettiğiniz insanlara güvenmiyorsanız tüm yazdıklarınızın sohbetten çıktığınız anda ortadan kaldırılacak olması hoşunuza gidecektir.

Uygulama maalesef 3G üzerinden çalışmıyor ve diğer kullanıcılar WiFi üzerinde olsalar bile FlashChat'i kullanmadıkları sürece onlara ulaşmak mümkün olmuyor. Ancak hem Android hem de iOS platformlarında olması sayesinde konuşacak insan bulma şansınızın olabildiğince yüksek olacağı kesin.

Yeni ve eğlenceli bir sohbet yahut mesajlaşma uygulaması arayanların denemeleri yerinde olacaktır.