Fleep 1.5 (ios)
Fleep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    432

  • Üretici

    Fleep Technologies

Fleep uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden kolayca arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Fleep uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz yeni ve ilginç mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olarak karşımıza çıktı. Uygulama sadece iOS için değil, aynı zamanda Web, Android, Windows ve Mac sistemlerde de bulunduğu için bu platformlarda bulunan arkadaşlarınızla da mesajlaşmak oldukça basit hale geliyor.

Diğer telefon numarası ile çalışan sohbet uygulamalarının aksine e-posta adresinizi kullanabilen uygulama, bu sayede kişisel gizliliğinizin daha kolay korunmasına yardımcı oluyor. Ancak uygulamanın e-posta hesabı kullanmasının bir amacı daha var. Zira Fleep uygulaması kullanmayan kişilere uygulamadan mesaj gönderdiğinizde bu mesaj e-posta olarak onlara iletiliyor ve geri cevap yazıldığında yine sizin Fleep sohbet ekranınıza düşüyor. Dolayısıyla e-postanın sohbete dönüştürülmüş hali olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamanın arayüzü anlaşılır ve sade bir şekilde hazırlanmış. Böylece hem sizin alışmanız kolay hale gelecektir hem de arkadaşlarınıza uygulamayı önerdiğinizde onların kullanma ihtimali de artacaktır.

Uygulama içerisinde herhangi bir reklam bulunmadığı için kullanırken ekranda rahatsız edici öğeler görmek de imkansız. Fakat aktif olarak Fleep'i kullanabilmek için bir internet bağlantınız olması gerektiğini unutmayın.

YORUMLAR