Flipagram

Flipagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,180

  • Üretici

    Cheerful, Inc.

Flipagram ile fotoğraflarınızdan videolar yaratabilir ve bu videolara müzik ekleyebilirsiniz

Flipagram genel olarak popüler Instagram ve Vine servislerini oldukça güzel bir şekilde harmanlayan, fotoğraf paylaşma ve video paylaşma işlemlerini farklı bir boyuta taşıyan bir iOS uygulamasıdır.

Video düzenleme işlemini çok kolay bir hale getiren Flipagram iOS cihazınızın fotoğraf galerisi ile Facebook veya Instagram'daki fotoğraf albümlerinde yer alan fotoğraflarınızı kullanarak videolar yaratmanızı ve bu videolara müzik eklemenize yardımcı olmaktadır. Bu sayede özel anları kare kare sergilediğiniz videolar yaratabilir, bu videolara kendi seçeceğiniz arkaplan müziğini ekleyebilirsiniz. 

Flipagram ile video hazırlamak oldukça kolaydır. İlk olarak galerinizden, Facebook veya Instagram hesabınız üzerinden kullanacağınız fotoğrafları seçmeli, sonrasında bu fotoğrafların dizilimini, sırasını, başlıklarını, geçiş sürelerini ve arkaplanda çalacak müziği seçmelisiniz. Son adımda ise hazırladığınız bu videoyu Instagram, Facebook veya YouTube hesabınızdan paylaşmak yer almaktadır.

Flipagram'ın güzel bir özelliği video hazırlama işlemi sırasında size anında bir önizleme görüntüsü verebiliyor olmasıdır. Bu sayede çalışmalarınızı tamamlamadan bu videolar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz ve daha güzel çalışmalar elde edebilirsiniz. Flipagram ile videonuza ekleyeceğiniz fotoğraflarınızı kesebilmek gibi fotoğraf düzenleme işlemlerini de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Flipagram, videolarınızın arkaplanında kullanacağınız müziği müzik arşivinizden seçme imkanı sunmaktadır. Bu arkaplan müziğinin videonun hangi saniyesinden itibaren başlayabileceğini de ayarlayabiliyoruz. Flipagram ile yaratılan videolar özel bir arşiv olarak saklanmaktadır. Bu sayede bu videolara erişim kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. Eğer Flipagram ile hazırladığınız videoları özel olarak paylaşmak isterseniz bu videoları e-posta yoluyla gönderebilmeniz de mümkündür.

YORUMLAR