Football Kicks Frenzy

Football Kicks Frenzy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Kicks Frenzy, futbola merakı olan oyunseverlerin hoşuna gidecek bir seçenek.

Football Kicks Frenzy, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir futbol oyunu olarak akıllarımızda yer ediyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda çekişmeli serbest vuruşların gerçekleştiği mücadelelere katılıyoruz.

Oyundaki amacımız futbolcumuza iyi vuruşlar yaptırarak yüksek puanlar toplayabileceğimiz goller attırmak. Oyunda çok sayıda bölüm bulunuyor ve bu bölümler tamamen farklı yapılarda sunuldukları için hiçbir zaman aynı şey yapıyormuş hissine kapılmıyoruz.

Football Kicks Frenzy'nin dikkat çekici yönleri arasında multiplayer modu yer alıyor. Bu modda istersek arkadaşlarımıza karşı mücadeleler de gerçekleştirebiliyoruz. Oyunseverlere sunulan kişiselleştirme seçenekleri de dikkatlerden kaçmayan unsurlar arasında.

Oyunda çok sayıda top mevcut ve topların tasarımları dikkat çekici şekillerde yapılmış. Buna paralel olarak oyuncumuzu da dilediğimiz gibi kişiselleştirebilme şansına sahibiz.

Genel olarak başarılı bir oyun karakterine sahip olan Football Kicks Frenzy, gerçekçilikten ziyade eğlence faktörü üzerine yoğunlaşıyor. Eğer futbol oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyuna göz atmalısınız.

YORUMLAR