Football Manager Touch 2017

Football Manager Touch 2017
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Manager Touch 2017 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Football Manager Touch 2017 eğer tabletiniz üzerinde heyecanlı bir menajerlik tecrübesi yaşamak isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunabilecek bir mobil oyun. 

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletler için geliştirilmiş bir menajerlik oyunu olan Football Manager Touch 2017, bize güncel takım kadroları sunuyor. Oyunda takımımızın transferlerini yönetiyoruz ve yıldız oyuncuları kadromuza dahil etmeye çalışıyoruz. Bunun yanında maç günü izleyeceğimiz taktikleri de belirliyoruz. Oyuncuların sahada hangi stratejiyi izleyeceği, maça hangi oyuncuların çıkıp hangilerinin yedek kulübesinde bekleyeceği bizim kontolümüze bırakılıyor.

Football Manager Touch 2017'de maçları 3 boyutlu olarak seyredebiliyoruz. Canlı olarak maçları seyrederken maçın gidişatına göre taktiklerimizi değiştirip oyuncu değişiklikleri yapabiliyoruz. Ayrıca maçları simüle edebiliyorsunuz. Eğer maçı tamamlamak için vaktiniz yoksa simülasyon özelliğinden faydalanabiliyor ve maçın otomatik olarak sonuçlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Takımınız yeterince yüksek performansa sahipse maçı galip taraf olarak kazanıyorsunuz.

Football Manager Touch 2017'nin Football Manager 2017'den ana farkı çok daha hızlı ve filtrelenmiş bir oyun tecrübesi sunması. Oyundaki detay seviyesi bu nedenle biraz azaltılmış. Oyunun çok yüksek fiyata sahip olması ise Football Manager Touch 2017'nin en büyük eksi yönü.

ARTILAR
EKSİLER

Yüksek fiyat

YORUMLAR