FotoRus 5.4.1 (ios)

FotoRus

FotoRus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,472

  • Üretici

    Fotoable,Inc.

iPhone ve iPad'lerinizde kolayca fotoğraf kolajları hazırlamak, bir yandan da efektler ve filtreler yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanan fotoğraf ve resim düzenleme uygulamalarından bir tanesi de FotoRus uygulaması ve özellikle fotoğraf kolajları hazırlamayı sevenlerin kesinlikle beğeneceğine inanıyorum. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama aynı zamanda kendi içerisinde tanımlı pek çok kolaj teması, efekti ve resim düzenleme seçenekleri ile birlikte geliyor.

Bunlar arasında en çok dikkat çekenler magazin teması için 100'den fazla şablon barındırması, çerçeveler için 60'dan fazla stil barındırması ve bunun yanında 200'den fazla yaratıcı konsepti de sizlere sunabilmesi. Özellikle yüksek çözünürlüklü fotoğrafları da destekleyen ve kolayca işlem yapabilen uygulama 20'den fazla sahne modu ve 50'den fazla filtreyi de başarıyla uygulayabiliyor.

Dilerseniz uygulamanın bu özelliklerini arttırabilmek için uygulama içi satın alma işlemleri de yapabilir ve efektlerinizi çok daha çeşitli hale getirebilirsiniz. Son dönemlerde özellikle Tumblr bloglarında kolajların ne kadar popüler olduğunu dikkate alırsanız bu yönde kullanabileceğiniz en iyi filtreleme ve kolaj yapma uygulamalarından birisi FotoRus diyebilirim.

YORUMLAR