Game of Thrones Ascent

Game of Thrones Ascent
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game of Thrones Ascent ile Westeros'a yolculuk ediyoruz

Game of Thrones Ascent George R. R. Martin'in romanalrı ve HBO'da yayınlanan Game of Thrones dizisinin resmi mobil strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Game of Thrones oyunu olan Game of Thrones Ascent'de Westeros'un içerisinde Iron Throne - Demir Taht için mücadele veren bir aile olarak maceranın içerisinde başrole soyunuyoruz. Game of Thrones Ascent bize Westeros'un bütün komplolarını, gizemini ve skandallarını yaşatmayı amaçlayan bir oyun.

Game of Thrones Ascent'de hikayemiz Kral'ın Eli'nin suikasta kurban gitmesinin hemen ardından başlıyor. Bu kirli ve tehlikelerle dolu taht oyunda yer alan soylu bir aile olarak kendi kalemizi kuruyoruz, kendi ekipmanlarımızı üretiyoruz ve yeminli askerlerimizi yöneterek görevleri tamamlıyoruz. Sosyal bir strateji oyunu olan Game of Thrones Ascent'de en önemli olan öğelerden biri politika. Oyunda kurduğumuz ittifaklar büyük önem taşımakta. Bunun yanında evlilikler ve ticari ilişkiler de hedeflerimize ulaşmada bize yardımcı olacak öğeler.

Game of Thrones Ascent'te oyuncular kendi taraflarını seçebilme özgürlüğüne sahip. Oyunda hiçbir zaman borcunu ödememezlik yapmayan bir Lannister olabileceğiniz gibi, onurlu Stark ailesine yardımınızı sunabilirsiniz. Ya da tahtın gerçek varisi olan Targaryenler'e eşlik edebilir, yine taht üzerinde hak iddia eden Baratheonlar, Tyrelller veya Greyjoylar'dan birinin tarafını seçebilirsiniz.

Game of Thrones Ascent eğer Game of Thrones dizi ve kitaplarını ve strateji oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

 

YORUMLAR