Game of Thrones

Game of Thrones
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    382

  • Üretici

    Telltale Games

Game of Thrones ünlü diziyi mobil cihazlarımıza taşıyan bir oyundur

Game of Thrones milyonlarca izleyicinin heyecanla seyrettiği Game of Thrones'u mobil cihazlara taşıyan resmi Game of Thrones mobil oyunu. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirimiş bir macera oyunu olan Game of Thrones bizi Westeros'ta geçen ve dizideki karakterlerle bağlantılı olan yeni bir hikayeye konuk ediyor. Oyunda Forrester adlı soylu bir ailenin hikayesi konu alınmakta. Westeros'un kuzeyinde yaşayan Forrester ailesi Starklar'a bağlı bir ailedir. 5 Kralın Savaşı sırasında bu kanlı savaşın arasına sürüklenen bu aile intikam, entrika ve korku dolu bir maceraya atılıyor. Biz de 6 bölümlük bu macera oyunu serisi boyunca Forrester ailesinin farklı üyelerini yöneterek bu kaostan kurtulmaya çalışıyoruz.

Game of Thrones mobil oyunu, The Walking Dead ve The Wolf Among Us gibi ödüllü yapımlarıyla tanınan Telltale Games tarafından geliştirilmiş olan bir başka macera oyunu. Bu firmanın macera oyunlarındaki deneyimi ve başarısı Game of Thrones'a da yansımış. Oyun yine bir rol yapma oyunu - RPG mantığına dayalı bir gidişata sahip. Oyun boyunca karşımıza ilginç seçimler geliyor ve bu seçimlerimize göre oyunun gidişatı ve sonu da belirleniyor. Bu nedenle oyundaki diyalogları ve oyunun hikayesini takip etmemiz oldukça önemli.

Game of Thrones eğer hikaye odaklı macera oyunlarını ve Game of Thrones dizisini seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım.

 

YORUMLAR