GAROU: MARK OF THE WOLVES 1.0 (ios)

GAROU: MARK OF THE WOLVES

1.0
GAROU: MARK OF THE WOLVES
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    41

  • Üretici

    SNK PLAYMORE

GAROU: MARK OF THE WOLVES klasik dövüş oyununun mobil versiyonudur

GAROU: MARK OF THE WOLVES eğer çocukluğunuzda atari salonlarında klasik dövüşoyunlarını oynayarak keyifli anlar geçirmişseniz hatırlayacağınız bir dövüş oyunu.

İlk olarak 1999 yılında NeoGeo sistemler için yayınlanan GAROU: MARK OF THE WOLVES, Fatal Fury serisinin 9. ve son oyunu olarak çıkış yapmıştı. Seriyi geliştiren SNK oyunun çıkışının üzerinden 16 yıl geçmesinin ardından bu klasiği iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarla ve iPad tabletlerle uyumlu hale getirerek tekrar yayınaldı. King of Fighters ve Samurai Shodown gibi serilerinde yaratıcısı olan SNK bu oyunda da dövüş oyunlarındaki bütün tecrübesini kullanıyor.

GAROU: MARK OF THE WOLVES'da Terry Bogard ve Rock adlı kahramanların hikayesi üzerine yoğunlaşıyor. Bilindiği üzere Terry Bogard, King of Fighters serilerinde de boy göstermekteydi. Oyun hem hikaye hem de oynanış anlamında King of Fighters oyunlarıyla paralellik göstermekte. GAROU: MARK OF THE WOLVES'da karşımıza yeni kahramanlar ve yeni bir dövüş sistemi çıkıyor. Mobil cihazlara özel olarak uyarlanmış dokunmatik kontroller genel olarak sıkıntı yaratmıyor.

2 boyutlu dövüş oyunlarının en başarılıları arasında olan GAROU: MARK OF THE WOLVES eğer hem nostalji yapmak hem de eğlenmek isterseniz tavsiye edeceğimiz bir oyun.

YORUMLAR