Gitar Amfi & Efekt - Deplike (ios)

Gitar Amfi & Efekt - Deplike

Gitar Amfi & Efekt - Deplike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gitar Amfi & Efekt - Deplike çeşitli gitar amfileri ve efektleri içeren bir mobil uygulamadır

Gitar Amfi & Efekt - Deplike eğer elektro gitar çalıyorsanız ve yanınızda gitar amfisi ve gitar pedalı gibi ekipmanlar taşımak dert oluyorsa bu derdinize çözüm olabilecek bir mobil gitar ekipmanları simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Gitar Amfi & Efekt - Deplike temel olarak, elektro gitarınızla bağlantı kurarak reverb ve AutoWah gibi çeşitli gitar efektlerini gerçek zamanlı olarak uygulamanıza izin veriyor. Bu sayede sadece telefon veya tabletinizi yanınızda bulundurarak amfi, pedal gibi ekipmanları taşıma derdinden kurtuluyorsunuz.

Gitar Amfi & Efekt - Deplike'ın içinde birçok kullanışlı ek özellik de bulunuyor. Uygulamadaki tuner aracını kullanarak gitar akort etme işini dijital olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında metronom ile gitar egzersizlerinizi sistematik bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Gitar Amfi & Efekt - Deplike içindeki amfilerin belli bir kısmı ücretsiz, geri kalan amfileri açmak için ise uygulama içi satın alım işlemi yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR