Global Assault

Global Assault
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Global Assault, savaş oyunu severlerin heyecanlı bir şekilde oynayabileceği ücretsiz ve online bir iOS savaş oyunu.

Global Assault, RPG tabanlı bir savaş oyunu. Seçeceğiniz tank ile girdiğiniz savaşlarda rakipleri yok etmek ise tek amacınız. Heyecan ve aksiyon dolu vakit geçirmenizi sağlayan oyunun 3 boyutlu ve mükemmel grafiklere sahip olması, yüzbinlerce oyuncunun tercih etme sebeplerinden bir tanesi.

Oyunu oynadıkça yeni birimler ve silahlar keşfetmeye devam ediyorsunuz. Böylece oyunun heyecanı hiçbir zaman kaybolmuyor. Her defasında farklı rakiplere karşı svaşacağınız oyunda, başarı elde etmek tamamen sizin parmaklarınızın ucunda.

Gireceğiniz savaşları kazanarak kendi tankınız için yeni donanım ve eşyalar kazanabiliyorsunuz. Böylece günden güne daha da güçlü bir tanka sahip olup, rakiplerinizi daha kolay alt edebiliyorsunuz. Kendi ordunuzu da kuracağınız Global Assault'da ordu kurarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, farklı birimler kullanmanız. Bunun dışında ordunuzu ne kadar iyi yönlendirirseniz, başarı oranınız o kadar artar.

Tankınızı ve ekipmanınızı geliştirme fırsatınızın olduğu oyunda, aynı zamanda bilimsel araştırmalar ve tehlikeli patlayıcı bombalar yapabiliyorsunuz. Özel olarak düzenlenen etkinliklere katılarak ekstra ödüller kazanma fırsatı sunan Global Assault, aksiyon ve savaş oyunları seven tüm iPhone ve iPad severlerin cihazlarında mutlaka bulunması gereken oyunlardan bir tanesi diye düşünüyorum.

YORUMLAR