Goat Evolution 1.0.1 (ios)

Goat Evolution

Goat Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Evolution, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Goat Evolution, keçilerin evrimini konu alan ve onların renkli dünyasında eğlenceli vakit geçirmemize olanak tanıyan bir simülasyon oyunu. Aynı geliştiriciye sahip olan, cow ve platypus evolution oyunlarıyla benzerlik gösteren bu oyunda, her yaştan insanın eğleneceğini düşünüyorum. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, keçilerin tuhaf formlarını görmek için bir yolculuğa çıkıyoruz. 

Cow Evolution oyununun incelemesini daha önce sizlerle paylaşmıştım. Goat Evolution'ı da onun bir benzeri olarak tanımlayabiliriz. Oyunun başlangıcındaki rehber nasıl oynanacağına dair kolay bir öğreti sunuyor. Daha sonra minik keçilerimizi birbirinin üzerine getirerek evrimleşmelerini sağlıyoruz. Belli bir büyüklüğe ulaşan keçilerimiz otomatik olarak başka bir dünyaya ışınlanıyor. Bunların yanında bir de oyunda geçen coin'ler yani dışkılar var. Bu coin'ler oyun içinden daha kolay gelişebilmeniz için keçi almanıza olanak tanıyor. Keçinizin büyüklüğüne göre saniyelik coin üretimi de ona göre artıyor. Goat Evolution'da uzaylıların da olduğunu göreceksiniz. Onlara istedikleri keçiyi vererek farklı gezenlerde de koloni kurabilirsiniz. 

Oyunun oldukça güzel bir atmosferi olduğunu söylemeliyim. Oyun içi sesler rahatsız etmiyor ve eğlenceli vakit geçiriyorsunuz. Oynanış olarak pek çok detayın hoşuma gittiğini rahatlıkla söyleyebilirim. 

Goat Evolution'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Cow Evolution gibi oyunlara alternatif arayanlar için oldukça eğlenceli olmuş. 

YORUMLAR