GoodGuide 7.0.8 (ios)

GoodGuide

GoodGuide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sağlıklı beslenmek isteyenlerin alışveriş rehberi olan GoodGuide ücretsiz bir uygulama.

Amerika Birleşik Devletleri dolaylarında kıza veya uzun süreli bir yaşam planlamak istiyorsanız bilinçli bir tüketici olmanın ilk adımı için GoodGuide isimi bu uygulamayı kullanmak isteyebilirsiniz. Amerika'da bulunan market zincilerinin satışa sunduğu ürünler hakkında bilgiler sunan bu uygulama ile merak ettiğiniz her şeyin ne denli sağlıklı olduğunu öğrenebilirsiniz. Uygulamanın belki tek dezantajı Türkiye'de çalışmıyor olması ve Türkçe dili destekelemesi olabilir. Belki ileri bir vadede o noktaya da ulaşırız ama şimdilik ABD için iyi bir seçenek ile karşı karşıyayız.

Ürün yelpazesinde yer alan her şey 1'den 10 puana kadar sağlık kategorisinde derecelenmiş durumda. Böylece envanter içerisinde yer alan 210,000 ürün arasında bilinçli tüketim için tercih etmeniz gerekenler konusunda fikir sahibi olabiliyorsunuz. Bu ürünler gıda grubundan başlayıp kişisel bakım ve ev temizliği deterjanlarına kadar uzanıyorlar. GoodGuide sınırlı bir alanda da olsa başarılı bir işe imza atıyor.

iPhone ve iPad gibi iOS cihazlarınız için tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama Türkiye'deki mağazadan da indirilebiliyor. Amerika'ya gitmeden önce hazırlığınızı buradan da gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR