Google Duo 4.0 (ios)

Google Duo

4.0
Google Duo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Duo, iPhone'unuzda ücretsiz görüntülü arama, konuşma yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Google Duo, kaydolma ile uğraşmadan rehberinizdeki kişilerle birebir görüntülü olarak sohbet etme imkanı sunan ücretsiz bir iOS uygulaması. iPhone’unuzdaki kişilerinizle ister WiFi isterseniz de mobil internetinizi kullanarak HD kalitede yüz yüze görüşebiliyorsunuz. Üstelik o anda internet bağlantı hızınız yavaş olsa dahi görüşmeniz kesilmiyor.

Google’ın yeni görüntülü arama uygulaması Duo, iPhone’la yüklü gelen FaceTime ile aynı şekilde çalışıyor. İnternet bağlantınız üzerinden birebir sohbetler gerçekleştirebiliyorsunuz. Farklı olarak Duo’da sohbet edeceğiniz kişinin iPhone’unun olması gerekmiyor. Çapraz platform desteği sayesinde iPhone, Android telefon fark etmeksizin ulaşabiliyorsunuz.

Görüntülü aramaların baştan uca şifreleyerek korunduğu uygulamada Google’ın “Knock Knock” olarak adlandırdığı; görüntülü aramayı yanıtlamadan arayan kişinin canlı videosunu görmenize izin veren bir özellik yer alıyor ki Google’a göre bu özellik görüntülü aramaların daha doğal, sıcak, içten olmasını sağlıyor.

YORUMLAR