Google I/O 2016 (ios)

Google I/O

Google I/O
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google I/O uygulaması ile Google I/O 2016 etkinliğini iPhone'unuzdan canlı takip edebilirsiniz.

Google I/O, Google’ın her sene Mayıs ayında düzenlediği etkinliğine katılanlar ve katılmayanlar için hazırlanmış resmi nitelikli uygulama. iPhone’unuza ücretsiz indirip kayıt olmadan kullanabileceğiniz uygulamada “Etkinlikte neler konuşulacak?” “Konuşmacı olarak kimler katılacak?” “Etkinlik saat kaçta başlayacak?” gibi etkinliğe ilişkin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bulabiliyorsunuz. Ayrıca canlı olarak takip etme şansına da sahipsiniz.

YouTube üzerinden de canlı olarak izlemeye açılan Google I/O etkinliğine katılanlar için program hazırlama, konferans alanını gösteren vektör harita, konferans gündemi gibi seçenekler sunan uygulama, etkinliğe katılamayanlar için de kullanışlı. Oturumları canlı olarak izleme, geçmiş I/O etkinliklerini izleme şansına sahip oluyorsunuz ki iPhone kullanıcısı olarak Android işletim sistemine getirilen yenilikleri de takip eden biriyseniz ilginizi çekecektir.

Android N, Android VR, Chrome OS ve daha nice yeniliğin tanıtılması beklenen Google I/O 2016 etkinliğini YouTube üzerinden de izleyebiliyorsunuz: