Grand Theft Seagull 1.0 (ios)

Grand Theft Seagull

1.0
Grand Theft Seagull
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Grand Theft Seagull ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur

Grand Theft Seagull şehri birbirine katarak eğlenmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Grand Theft Seagull'da ana kahramanımız bir martı. Bu martımız sıradan bir martı değil; hayatının durağanlığından sıkılan martımız bir gün ipini koparıyor ve şehre terör etmek için gökyüzüne açılıyor. İşe yolda yürüyen insanlardan yiyeceklerini çalarak başlıyor. Bunun çocukların şekerlerini çalmak ve etrafa pislemek istiyor. Biz de ona bu garip ama eğlenceli macerasında eşlik ediyoruz.

Grand Theft Seagull bize güzel grafikler ve canlı renkler sunarken keyifli bir oynanışı da beraberinde getiriyor. Oyunda havada süzülürken alçalıp yükselebiliyoruz. Bu oyuna farklılık kazandırıyor ve heyecanı artırıyor. Kimi zaman karşımıza çıkan engelleri aşmak için yükselmemiz veya alçalmamız gerekiyor. Benzer şekilde borular ve tüneller içerisindeki altınları toplamak için de yükselip alçalabiliyoruz.

Grand Theft Seagull'da karşımıza birçok farklı engel çıkarken en uzun süre yol almaya çalışıyoruz. Ne kadar yol alırsak o kadar yüksek puan kazanmaktayız. Toplayacağımız altınlar da puanımızı etkiliyor.

YORUMLAR