Gripper

Gripper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gripper, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve çeşitli ödüllerin sahibi olabileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Gripper, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinden kampanyaları takip edebileceğiniz ve aynı zamanda eşzamanlı olarak ödül kazanabileceğiniz konum tabanlı bir ödül uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamayı kullanarak kampanyalardan haberdar olabiliyor ve aynı zamanda ödüller kazabiliyorsunuz.

Pokemon GO benzeri bir uygulama olan Gripper, konum tabanlı bir ödül uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Gripper uygulamasını kullanarak büyük ödüller kazanabiliyor ve aynı zamanda işletmelerin düzenlediği kampanyalardan haberdar olabiliyorsunuz. İşletme ve kullanıcı arasındaki etkileşimi arttırmayı hedefleyen uygulamayı kullanarak pokemon yakalar gibi ödül yakalamaya çalışıyorsunuz. Bulunduğunuz bölgeye ait harita üzerinde kampanyaları takip edebiliyor ve aktif bir şekilde ödül kazanabiliyorsunuz. Türk geliştiriciler tarafından piyasaya sürülen uygulama ile büyük ödüller kazanmaya hazır olun.  Şu an kısıtlı şehirlerde çalışan Gripper, ilerleyen günlerde tüm Türkiye'ye açılacak.

Gripper uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR