Guns 4 Hire 1.5.1 (ios)

Guns 4 Hire

Guns 4 Hire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guns 4 Hire, iPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği en iyi aksiyon arasında yer alan heyecanlı ve keyifli bir aksiyon oyunudur.

Guns 4 Hire, aksiyon oyunu severler için hazırlanan heyecanlı ve etkileyici bir iOS aksiyon oyunudur. Kendine özgü hikayesi ile birlikte oynadıkça oyuna bağlanmanızı sağlayan Guns 4 Hire, bol aksiyon dolu ve heyecanlı bir oyundur.

Dünya üzerindeki işlenen suçlar ve cezasız kalanlara tepki konusu işleyen oyunda, suçlulara cezalarını siz veriyorsunuz. Fakat bu ceza biraz ağır olabilir. Son teknoloji ve güçlü silahlarla her türlü suçluya karşı savaşacağınız oyunda nefes kesen sahneler sizi bekliyor.

Adaleti sizin sağlayacağınız Guns 4 Hire oyununda, L.T, Faraday, Burns ve Boomer olmak üzere 4 farklı karakter bulunuyor. En sevdiğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilir ve suçluları öldürebilirsiniz.

Oyunda seçeceğiniz karakter ile birlikte makineli silahlar, gelişmiş zırhlar, otomatik silahlar, hava saldırıları ve hatta tank bile kullanabilirsiniz. Birbirinden müthiş aksiyon ve savaş sahnelerinin yer aldığı oyunda, heyecan bir an olsun bile düşmüyor.

Bombalar ile düşmanlarınızı patlatabilir ve kalanları silahınızı kullanarak öldürebilirsiniz. Oyunun grafiklerine hakkında konuşacak olursak, patlama ve silah efektleri inanılmaz diyebilirim. Özellikle donanım özellikleri yüksek olan cihazlarda son derece keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz Guns 4 Hire'ı tüm aksiyon severlerin oynamasını tavsiye ederim.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun içerisinde ekstra eşya ve özellikler isterseniz, belirli bir ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. Fakat bu eşyalar oyunu oynamak için zorunlu değildir.