Gunslugs 2 1.0.8 (ios)

Gunslugs 2

Gunslugs 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gunslugs 2, 8 bit grafiklere sahip olan bir mobil aksiyon oyunudur

Gunslugs 2 80'li ve 90'lı yıllarda bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarında oynadığımız 8 bit grafiklere sahip oyunlara oldukça benzeyen bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz retro tarzda bir oyun olan Gunslugs 2'de Black Duck ordusu geri dönüyor ve bu sefer daha büyük bir hedef ile karşımıza çıkıyor. Amacı bütün galaksiyi ele geçirmek olan Black Ducks ordusunu durdurmak için ise Gunslugs ekibinin bir üyesi olan kahramanımızı kontrol ediyoruz. Bu işi başarabilmek için Black Ducks ordusunun işaret kulelerini yok etmemiz ve galaksiyi adım adım özgürleştirmemiz gerekiyor. Mücadelemiz sırasında tanklar, helikopterler, roketler ve dev örümcekler gibi farklı düşmanlarla çarpışıyoruz ve aksiyon dolu anlar yaşıyoruz.

2 boyutlu bir oyun olan Gunslugs 2, platform oyunlarının aksiyon ile birleşmiş hali olarak nitelendirilebilir. Oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor, önüne çıkan ölümcül tuzakları aşmaya çalışıyor ve diğer yandan da silahlarını kullanarak düşmanlarına ateş ediyor. 7 farklı dünyayı ziyaret ettiğimiz oyunda her dünyada 8 bölüm bizleri beklemekte. Ayrıca heeyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da yapabiliyoruz. Hızlı bir oyun yapısına sahip olan Gunslugs 2 eğer eski tarzda bir oyun oynamak isterseniz ideal bir seçenek.