Habbo 1.9.0 (ios)

Habbo

Habbo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Habbo, RPG türünden hoşlananların ücretsiz olarak indirebileceği, mükemmel bir oyun.

Rol yapma oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden bir yapım olan Habbo'yu iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. İlginç bir oyun atmosferine sahip olan Habbo'da rol yapma oyunlarının genelinde kullanılan fantastik öğeler yer almıyor. Bunun yerine tıpkı gerçek hayattaki gibi karakterler bir araya gelerek etkileşime girebiliyorlar.

Oyunun grafikleri retro sevenlerin gönlünü fethedecek cinsten. Hatta Habbo'yu sırf bu nostaljik grafikleri sebebiyle bile oynayacak oyuncular var. Oyunun en güzel yanı kendimize özgün bir karakter yaratabiliyor oluşumuz. Kıyafetlerinden tutun da renklerine kadar karakterin her özelliğine biz karar veriyoruz.

Habbo'da dünyanın her bölgesinden oyuncu var. İşin güzel yanı da bu oyuncularla etkileşime girebiliyor oluşumuz. Kendi aramızda alışverişler yapabilir ve hatta arkadaşlarımızla bir araya gelerek gruplar kurabiliyoruz. Bu etkileşim esnasında yeni insanlar tanıyabilir ve arkadaşlıklar kurabiliriz.

Habbo'da topluluklara karışabiliyor ve günlük aktivitelere katılarak diğer oyuncularla yarışabiliriz. Açıkçası Hubbo rol yapma oyunlarından hoşlanan herkesin seveceği türden bir oyun. Siz de kaliteli bir RPG arayışındaysanız Hubbo beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR