Haunted Night 1.4.2 (ios)

Haunted Night

Haunted Night
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Haunted Night, karanlık ve korkutucu ormanda, tehlikeli yaratıklardan kaçarak en uzun mesafeyi gitmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir iOS koşu oyunudur.

Haunted Night, iOS kullanıcıları için ürkütücübir sınırsız koşu oyunudur. Oyun içerisinde kendini karanlık bir ormanın ortasında bulan karakteri kontrol ediyorsunuz. Ayrıca karakteriniz ormana nasıl geldiğini bilmiyor.

Oyundaki amacınız sizi takip eden ölümcül yaratıklardan kaçarak koşabildiğiniz kadar çok mesafe koşmak. 9 Farklı karakter seçebileceğiniz oyunda yeni karakterlerin kilidini oynadıkça açıyorsunuz. Her bir karakterin kendine özgü yetenekleri bulunmaktadır ve bu yetenekleri oyunda akzandığınız altınlar ile daha da güçlü hale getirebiliyorsunuz.

Karanlık ormanda yapacağınız ürkütücü yolculukta sizi yardımcı olabilecek bazı özel güçler bulunuyor. Bu güçleri yol üzerinde toplayarak kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu güçlendirmeler sayesinde yaratıklara yakalanıp ölseniz bile tekrar canlanarak daha uzun mesafe koşabiliyorsunuz. Oyunda en uzun mesafeyi koşabilmek için çok dikkatli olmalısınız. Önünüze çıkan engelleri atlatarak, arkadanızdan gelen ölümcül yaratıklara yakalanmadan en uzun mesafeyi koşmaya çalışacağınız Haunted Night'ı iPhone ve iPad'leriniz ile oynamak isterseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR