Houseparty 0.8.24 (ios)

Houseparty

Houseparty
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Houseparty, iPhone ve iPad üzerinden çalışabilen, aynı anda altı farklı arkadaşın görüntülü sohbet yapabilmesini sağlayabilen bir uygulamadır.

Houseparty, iPhone ve iPad üzerinde çalışan bir toplu görüntülü sohbet uygulamasıdır. 

Kolayca görüntülü sohbet yapmanızı sağlayan Houseparty, önümüzdeki günlerin en gözde uygulamalarından bir tanesi olmaya aday. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra, kendinize bir profil ayarlıyor ve telefon numaranız ile onaylama yapıyorsunuz. Onaylama işlemi de tamamlandıktan sonra, uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı kişi listenize ekleyebildiğiniz gibi, kullanmadığını bildiğiniz arkadaşlarınızı da SMS yoluyla kolayca uygulamaya davet edip, hızlıca görüntülü sohbet başlatabiliyorsunuz.

Altı kişinin aynı anda konuşmasını sağlayabilen Houseparty, kolay kullanını ve ücretsiz bir şekilde çok fazla kişiyi bir anda bir araya getirmesiyle ön plana çıkıyor. Ayrıca uygulamada ekli olan arkadşalarınız başlattığı konuşmalara da çok kısa sürede dahil olabiliyorsunuz. Böylece birbirinden çok uzakta olan arkadaşlar, saniyeler içinde görüntülü sohbetin içine girip, geyik muhabbeti çevirmeye başlayabiliyorlar. 

YORUMLAR