Human Cannonball 1.0.1 (ios)

Human Cannonball

Human Cannonball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Human Cannonball'da akrobasi uzmanı karakterimizi top yardımıyla en uzağa fırlatmaya çalışıyoruz.

Human Cannonball, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri aksiyon odaklı bir beceri oyunu arayanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyundaki amacımız insan fırlatan top yardımıyla akrobatı en uzak noktaya fırlatmak.

Oyunun en ilginç yanlarından birisi de pikselleştirilmiş grafikerle retro bir hava yakalaması. Günümüzde birçok oyunsever retro grafiklere ilgi duyuyor ve oyun seçimi yaparken bu kıstasa dikkat ediyor. Human Cannonball da bu çizgide ilerleyerek oyunseverlerin ilgisini çekmeye çalışıyor. Açıkçası oyunun tek güçlü olduğu nokta grafikler değil. Eğlenceli oyun yapısı da tercih sebebi olmasını garantiliyor.

Human Cannonball'da son derece kolay bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekrana basılı tuttukça enerji topluyoruz; bıraktığımızda ise akrobat uçmaya başlıyor. Cihazımızı hareket ettirerek karakterin havada hareket etmesini sağlıyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni eşyalar açılıyor. Daha fazla aksesuar açabilmek için daha ileri gitmemiz gerekiyor.

Uzun süre boyunca sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun peşindeyseniz Human Cannonball'a göz atmanız yerinde olacaktır.

YORUMLAR