Hürriyet Mobil 5.0 (ios)

Hürriyet Mobil

5.0
Hürriyet Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hürriyet Mobil uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca en son haberlere ulaşabiliyorsunuz.

Hürriyet Mobil uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından en kolay yoldan haberlere erişebilmek ve gündemi takip edebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve tabii ki Türkçe olarak kullanıcılara sunuluyor. Pek çok eli yüzü düzgün haber uygulamasının sadece İngilizce desteği sunduğunu dikkate alırsak Hürriyet Mobil'in kullanıcıların beğenisini kazanacağına inanıyorum.

Uygulama içerisinde bulunan haber kategorilerinden faydalanarak ilginizi çeken haberleri görüntüleyebiliyor, dilerseniz köşe yazarlarının yazılarına da göz atabiliyorsunuz. Uygulamanın üyelik sisteminden faydalanan kullanıcılar, kendi sevdikleri kategorileri de belirleyebiliyorlar ve böylece ilk olarak bu kategorilerde yer alan haberlere bakmak mümkün hale geliyor.

Çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamada bulunan bazı içerikler kota tüketimi gerçekleştirebilecekleri için Wi-Fi ağlarından video, galeri gibi içerikleri görüntülemeniz daha iyi olacaktır. Ancak yazılar barındıran haberleri 3G üzerinden de açabilirsiniz.

Herhangi bir performans sıkıntısı olmamasına rağmen, uygulama zaman zaman bazı içerik türlerinde kullanıcıları web sitesine yönlendirebilmekte ve bu durum kullanıcı deneyimini biraz kötüleştiriyor. Fakat genel haberler direkt olarak uygulamanın kendi arayüzü içerisinden görüntüleniyor ve bu konuda bir sıkıntısı bulunmuyor.

YORUMLAR