iBomber 3 1.2 (ios)

iBomber 3

1.2
iBomber 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iBomber 3, 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir savaş oyunudur

iBomber 3 boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerizde oynayabileceğiniz iBomber 3'de ilginç bir oyun yapısı mevcut. Oyunda bir ağır bombardıman uçağının pilotu olarak göreve başlıyoruz ve düşman hatlarına sızarak bize verilen hedefleri yok etmeye çalışıyoruz. iBomber 3'ü kuşbakışı kamera açısından oynamaktayız. Uçağımızın içerisinden aşağıyı görerek hedeflere nişan alıyoruz ve hedeflerin üzerine bombaları bırakarak isabet ettirmeye çalışıyoruz.

2. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikayeye sahip olan iBomber 3'de müttefiklerin yanında yer alarak farklı cephelerde ordularımıza yardımcı oluyoruz. Bu görevlerde Avrupa topraklarının yanısıra Akdeniz sularının, Kuzey Afrika çöllerinin veya Pasifik Okyanusu'nun üzerinde de uçuş yapıyoruz. Gündüz vakti geçen görevlerin yanında gece de görevlere çıkabilmekteyiz. Oyunun 2 boyutlu grafikleri oldukça başarılı çizimlerden oluşuyor. iBomber 3'ün görsel olarak göze hoşi göründüğünü söyleyebiliriz.

Eğer B-17 veya Lancaster gibi tarihi ağır bombardıman uçaklarını kontrol etmek isterseniz iBomber 3 hoşunuza gidebilecek bir mobil savaş oyunu olabilir.

YORUMLAR