Iconic

Iconic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    Flow Studio

Resimlerden ve sembollerden gelen ipuçlarını yakalayıp doğru kelimeyi bulmanız gereken Iconic ücretsiz bir bulmaca oyunu.

Kelime bazlı bulmaca oyunları sizin aradığınız şeyse ve İngilizceniz varsa Iconic hem stilistik hem de eğlenceli bir oyun. Piktografik önermelerle bulmaca çözdüğünüz bu oyunda amacınız resimlerin kurduğu ilişkilerle gizli kelimeleri bulmak. Her bulmacada siye yardımcı olan harfler ve kelimeler de çıkıyor, ancak tahmini çoktan yürüttüğünüz kolay bulmacada bu harfler bazen fuzuli kaçabiliyor. İlerleyen seviyelerde ise bu harflerin olmasını dileyeceğinizden eminim.

Iconic oynarken başarmaya çalıştığınız görev sizin ikonlardan anlam çıkartıp bunları kelimelere dökmenize bağlı. Görsel dili popüler kültürle yoğuran oyun size genel kültürünüzle ilgili sorular sorarken farklı bir eğlence sunmayı başarıyor. İkon, smiley ve farklı birçok sembol ile sarmalandığınız bu bulmaca oyununda sessiz sinema oynar gibi hissediyorsunuz. Sevdiğiniz bir müzik grubu veya oyuncunun ismi farklı şekilde anlatılmaya çalışırken doğru yolu bulmanın keyfi paha biçilmez. Tamamen ücretsiz olan bu oyunda oyun içi satın alma seçeneğiyle reklamları kapatmanız mümkün.

YORUMLAR