iEczane v2

iEczane v2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iEczane v2, iPhone ve iPad cihazlarınız için geliştirilmiş bir eczane bulma uygulamasıdır. Türkiye’nin dört bir yanındaki eczaneleri konumsal olarak içinde barındırarak arama derdinden kurtulmanıza yardımcı olur.

iEczane v2, iPhone ve iPad cihazlarınız için geliştirilmiş bir nöbetçi eczane bulma uygulamasıdır. Türkiye’nin dört bir yanındaki eczaneleri konumsal olarak içinde barındırarak arama derdinden kurtulmanıza yardımcı olur.

Gece yolunuz nöbetçi eczaneye mutlaka düşmüştür. Yaşadığınız yerde olduğu halde nerede konumlandığını ya hatırlayamazsınız ya da hiç bilmiyorsunuzdur. Bir bilene sormak için sokaklarda dakikalarca, belki de saatlerce insan ararsınız. iEczane v2 sizi bu dertten kurtarmak için geliştirildi. 41 ilde 26 bin eczaneyi haritada bulabilecek, telefon ve adreslerine ulaşabilecek, size çizilen rotayı takip ederek gideceğiniz yere rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Program Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet verebiliyor ve tamamen ücretsiz. Zor zamanlarda yanınızda bulunması gereken uygulamayı indirmenizi mutlaka öneririm.

Uygulamanın nöbetçi eczanelere konumsal olarak ulaşabildiği iller:  Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik, Bursa, Çankırı, Çorum, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Muş, Ordu, Samsun, Siirt, Sinop, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Dikkat! = Üretici firma nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefonla arayıp açık olup olmadığını sormanızı öneriyor.