iFixit: Repair Manual

iFixit: Repair Manual
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iFixit: Repair Manual, birçok elektronik ürünün onarım klavuzunun yer aldığı ücretsiz bir uygulamadır.

iFixit: Repair Manual, binlerce elektronik ürünün onarımını adım adım gösteren öğretici rehberler içeren, popüler onarım klavuzudur. En yeni ürünleri parçalarına ayıran iFixit'in resmi mobil uygulaması sayesinde kendi cihazlarınızı kendiniz kolayca tamir edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan ve uygulama içi satın alım içermeyen iFixit: Repair Manual uygulamasında, akıllı telefon, tablet, kameralar, donanımı ile bizleri büyüleyen Mac sistemli bilgisayarlar, eğlence dünyasının ünlü isimleri Xbox ve PlayStation ve daha pek çok ürünün tamirine ilişkin rehberleri inceleyebilir, adım adım gösterilen talimatları uygulayarak elinize geçen her şeyi tamir edebilirsiniz.

Videolu ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflarla süslenen ve çeşitli uyarıların da bulunduğu rehberler içeren uygulama sayesinde Xbox'nızı, PlayStation'ınızı, dizüstü bilgisayarınızı, akıllı telefon ve tabletinizi, Canon marka fotoğraf makinenizi nasıl tamir edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Her hafta yeni bir içeriğin eklendiği, binlerce ürünü bulabileceğiniz iFixit: Repair Manual uygulamasını kesinlikle tavsiye ederim.

YORUMLAR